balloon safari africaPro někoho může být safari příliš jednotvárné. Dnes už ale ani v Africe na safari není problém pozorovat zvířata i jinak, než pouze klasickým způsobem. Takže i člověk, kterému připadne pozorování zvířat a přírody z auta příliš nudné, si může najít zcela jiný pohled na zvířata.

 

Safari ve vzduchu

Kdo si bude chtít užít Afriku a její přírodu z jiného úhlu pohledu, může si zaplatit let balónem, na rogalech nebo letadlem. Z výšky vypadá vše jinak a zejména pohled z balónu na tisícihlavá stáda zvířat je neopakovatelný. Zvířata cítíte, často i slyšíte a přesto si zachováváte nadhled. Na našich safari se s těmito aktivitami příliš nepočítá a je nutné vše dohodnout předem.

Safari na zemi

Jestli máte strach z výšek nebo jste typ, který si přeje v Africe zažít co nejvíc, je možné individuálně dohodnout například plavbu po řece na různě velkých plavidlech. Dále je možné využít pěšího safari, kdy se staneme opravdovou součástí africké přírody a budeme se pohybovat za doprovodu stážce pěšky mezi divokými zvířaty. Dle přání je možno využít noční safari nebo můžeme pozorovat africkou přírodu z hřbetu koně. Na našich safari se s těmito aktivitami příliš nepočítá a je nutné vše dohodnout předem. V Africe existují i safari, kde se můžete projet na zádech slona, pokud chcete využít tento typ safari, tak se poohlédněte po konkurenci. Nebudeme podporovat tyto firmy, které získávají zvířata z přírody, nutí je dělat lidem otroky a ještě na tom vydělávají.