Právě jste vstoupili na stránky, které se specializují na africké safari a expedice. Stačí si jen vybrat africký stát nebo národní park a můžete vyrazit na safari.

Afrika a safari

tahle slova k sobě patří a snad každý je zná. V někom vyvolávají silné emoce a někoho nechávají ledově chladným. Safari v Africe je nezapomenutelný zážitek pro každého, kdo se nějakého zúčastnil. Jestli chcete zažít a vidět poslední zbytky divoké, africké přírody na vlastní oči, příliš dlouho neváhejte, protože Afrika mizí doslova před očima.

Pozorování zvířat

Jste individualista? Jste náročný a nespokojíte se s běžnou nabídkou cestovních kanceláří nebo safari společností a požadujete něco speciálního nebo neobvyklého? Nechcete jet na klasické safari, kde za den potkáte víc turistů než zvířat? Jste náročný cestovatel nebo prostě jen člověk, který chce v klidu, třeba i několik dní, pozorovat zvířata na jednom místě? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak jste na správném místě.
Jestli Chcete mít jistotu, že uvidíte velké počty polo ochočených zvířat, požadujete nadstandardní nebo luxusní ubytování nebo se neobejdete bez civilizačních vymožeností - hledejte u konkurence.

nebo fotosafari v Africe?

Naše specialita jsou safari spojené s pozorováním zvířat nebo také foto safari v Africe, zejména v místech, která nejsou příliš navštěvována a nepatří mezi hlavní cíle cestovních kanceláří nebo individuálních turistů. Co to znamená v praxi? Je jisté, že na našem safari nepotkáme davy turistů, které jsou běžně k vidění ve známých parcích například v Botswaně, Namibii, Keni nebo Tanzanii.

Stránky jsou ve zkušebním provozu.